Påmeldte 2019


Over stokk og stein lørdag 31.august

Start 1: kl. 11:00: Ungdom og barn/famile (1 runde a 4,25km) 
NavnBosted/Klubb/bedrift/team 
Rita MykingÅmdal IL
Jo-Martin Myking BarstadÅmdal IL
Truls Myking BarstadÅmdal IL
Anabelle RebbestadFollestaddalen IL
Aleah RebbestadFollestaddalen IL
Monika Rebbestad Follestaddalen IL
Madeleine YksenøyFollestaddalen IL
Jacob Haugland LundYtre Enebakk
Maren Haugland GrøttvetYtre Enebakk
Oscar Haugland LundYtre Enebakk
Stephan LundYtre Enebakk
Lene Haugland LundYtre Enebakk
Odd Magne NyrøTeam Nyrø
Synnøve Nyrø Team Nyrø
Frida Nyrø Team Nyrø
Emil NyrøTeam Nyrø
Loke LieTeam Skare
Linea LieTeam Skare
Lykke LieTeam Skare
Charlotte Cicika IversenTeam Skare
Marcus IversenTeam Skare
Astrid SkareTeam Skare
Knut Elias DalhusNorddal IL
Ole Jakob RønnebergEidsdal IL
Jordy KousEidsdal IL
Knut Elias DalhusNorddal IL
Madeleine YksenøyFollestaddalen IL
  
  
Start 2: Kl. 11.30: Barn/familie (1 runde a 4,25km) 
NavnBosted/Klubb/bedrift/team 
  
  
Start 3: Kl. 13.00: Mosjon  (1 runde a 4,25km) 
NavnBosted/Klubb/bedrift/team 
Arild FoldalØrsta Sykkelklubb
Audun Lode StorhaugMolde
Paul Ottar TornesTeam Nånn Behind
Erlend SvorenTeam Nånn Behind
Bjørn Roger HennøenTeam Nånn Behind
Astrid KalvatnAktiv trening Ørsta
Anne-Mari FalkevikMosevegen langdistanselag
Silje SkusetMosevegen langdistanselag
Sunniva SkusetMosevegen langdistanselag
Ingvild SandnesStranda
Malin PålssonStranda
Anne-Merete Kleppenes Sandane
Kristin Sætre Ruudvegen bootcamp
Siri MathisenRuudvegen bootcamp
Elisabeth Dyrhol NevstadRuudvegen bootcamp
Kari Knudsen Ruudvegen bootcamp
Ingunn Øverås Pracy Ruudvegen bootcamp
Tove Skutvik Ingebrigtsen Ruudvegen bootcamp
Liv Ellen Stokkeland Ruudvegen bootcamp
Synnøve SvabøRuudvegen bootcamp
Anine Olsbø HjelleRuudvegen bootcamp
Arve HauglandSunnmørsheimen
Marita LarsonSunnmørsheimen
Reidar HaugSunnmørsheimen
Marius BrekkeSunnmørsheimen
Jan Petter Lid (JP) Sunnmørsheimen
Cecilie ÅmåsSunnmørsheimen
  
  
Start 4: Kl. 14.15: Konkurrranseklasse (2 runder a 4,25km) 
NavnBosted/Klubb/bedrift/team 
Martin Hauge-NilsenKondis
Terje Rebbestad Follestaddalen IL
André DvergsdalÅmdal IL
Kai Roger BjørdalUlsteinvik
Vilde Sund JensenMolde