Påmeldte 2018


Over stokk og stein lørdag 1.september.

Start 1: kl. 10.30: Mosjon, ungdom og barn/famile
Navn Bosted/Klubb/bedrift
Rita Myking Åmdal IL
Jo-Martin Myking Barstad Åmdal IL
Ariana Rebbestad Follestaddalen IL
Anabelle Rebbestad Follestaddalen IL
Kari Elisabet Dalhus Løvoll Norddal IL
Andrea Louise Dalhus Norddal IL
Knut Elias Dalhus Norddal IL
Jon Arve Løvoll Eidsdal IL
Sigurd Rønneberg Eidsdal IL
Kjartan Rønneberg Eidsdal IL
Laila Sæbønes Ørsta IL
Bjørn Tore Karlsen Ørsta IL
Preben Olsen Ørsta IL
Benjamin Olsen Ørsta IL
Mikkel Olsen Ørsta IL
Elise Sæbønes Ørsta IL
Natalie Aklestad Karlsen Ørsta IL
Siv Beate rebbestad Follestaddalen IL
Frode Barstad Bergen
Anita Lervik Team Lervik
Trond Lervik Team Lervik
Anna Lervik Team Lervik
Thomas Lervik Team Lervik
Anders Lervik Team Lervik
Johan Løvoll Ødegaard Ålesund
Siri Ballo Sørnes Ulsteinvik
Marthe Haraldstad Team Kidza
Ingvild Kvamme Team Kidza
Frikk Haraldstad Team Kidza
Vetle Haraldstad Team Kidza
Alva Haraldstad Team Kidza
Lene Æsøy Team Kidza
Ståle Myklebust Team Kidza
Andrea Myklebust Hunnes Ørsta
Kjell Arne Bjørdal Åmdal Idrettslag
Joakim Akslen Bjørdal Åmdal Idrettslag
Madeleine Yksenøy Follestaddalen IL
Per Børge Flemsæter Team Quattro
Ingeborg Flemsæter Team Quattro
Petter Flemsæter Team Quattro
Hege Strand Team Quattro
Arnas Tribusininas Ålesund
Katarina Mølsæter Emblem IL / Ålesund
Bjørn Tore Mølsæter Emblem IL / Ålesund
Oline Mølsæter Emblem IL / Ålesund
Linnea Mølsæter Emblem IL / Ålesund
Kevin Folkestad Woldsund Volda Turn- og Idrettslag
Lillian Keisaraas Skodje IL
Simen Keiseraas Myking Skodje IL
Noah Keiseraas Myking Skodje IL
Jakob Haugland Lund Ytre Enebakk
Maren Haugland Grøttvet Ytre Enebakk
Mali Silden Måløy

 

 

Start 2: Kl. 12.00: Mosjon 1
Navn Bosted/Klubb/bedrift
Kine Sætre Kjelkenes Hovdebygda
Maria Sætre Kjelkenes Volda
Marthe Godager Trondheim
Elisabeth Bornstein Ørsta
Linda Thunæs Ullensaker
Elisabeth Halsebakk Ullensaker
Daniel Garden Ørsta
Øyvind Halkjelsvik Ørsta
Elisabeth Voldsund The five Apples
Anita Madsen The five Apples
Anne Marte Valderhaug Bjørkavoll The five Apples
Beate Stavdal Riise The five Apples
Camilla Jacobsen Humblen The five Apples
Silje Rahnel The five Apples
Astrid Sæther SPIL
Elisabeth Myklebust SPIL
Synnøve Kjerstad Sportsklubben Smeis
Ane-Marte Øye Sportsklubben Smeis
Runa Klock Sportsklubben Smeis
Anniken Vorpenes Sportsklubben Smeis
Anny Bernhoft Sportsklubben Smeis
Linda Kristin Haram Sportsklubben Smeis
Alice Kjerstad Sportsklubben Smeis
Marte Ellingsen Tyldum Sportsklubben Smeis
Ranveig Kristin Resell Sportsklubben Smeis
Ingvild Melling Havnes Sportsklubben Smeis
Martine Ulstein Gule Sportsklubben Smeis
Veronica Berg Ålesund
Marianne Leine Vinje Fosnavåg
Maria Nærø Fosnavåg
Kathrine Torvik Eikenæs Fosnavåg
Paul Ottar Tornes Volda
Erlend Svoren Måløy
Hans Olav Lee 6ar i gym
Christopher «Apaldalapen» Woldsund Svartesida
Tor Kristian Oldeide Selje
Heidi Bech Team Silje
Elisabeth Tryggestad Team Silje
Nicoline Kjærnsrød Team Silje

 

 

Start 3: Kl. 13.15: Mosjon 2
Navn Bosted/Klubb/bedrift
Maria Halse Follestaddalen IL
Dan Karel Evensen Follestaddalen IL
Julie Evensen X-Fit Ørsta
Arild Foldal Ørsta sykkelklubb
Mia Lundholm Team Doran
Johan Terje Doran Team Doran
Magnus Doran Team Doran
Patrik Doran Team Doran
Fride Skjelten Doran Team Doran
John Arve Valseth Sunnmørsheimen
Charlotte Vartdal Sunnmørsheimen
Endre Henriksen Sunnmørsheimen
Arve Haugland Sunnmørsheimen
Mats Lea Sunnmørsheimen
Reidar Haug Sunnmørsheimen
Vegard Kim Iversen Sunnmørsheimen
Cecilie Åmås Sunnmørsheimen
Tobias Evebø Sunnmørsheimen
Maren Woldsund Sunnmørsheimen
Sigbjørn Melvær Sunnmørsheimen
JP Sunnmørsheimen
Rune Gorder Sunnmørsheimen
Elin Hjelle Sunnmørsheimen
Bjørnar Myklebust Hunnes Sunnmørsheimen
Erik Baade Berg Bergtatt
Johnny Hilmar Berg Bergtatt
Richard Berg Bergtatt
Jonas Ekornåsvåg Bergtatt
Kjetil Emdal Emblem Bergtatt
Kjell-Egil Hanken Bergtatt
Kenneth Jensen Bergtatt
Christer Paulsen Bergtatt
Per Olav Reite Bergtatt
Simen Standal Bergtatt
Bjørn Gunnar Våge Bergtatt
Per Henning Vågen Bergtatt
Ole Kristian Øwre Bergtatt
Kai Henrik Brynestad Bergtatt
Lene Haugland Lund Ytre Enebakk
May – Liss Fjællingsdal Sykkylven
Veronica Brungot Sykkylven
Astrid Skare X-Fit Ørsta

 

Start 4: Kl. 14.30: Konkurrranseklasse
Navn Bosted/Klubb/bedrift
Stine Marie Løvoll Follestaddalen IL
Martin Hauge-Nilsen Kondis
Monika Rebbestad Follestaddalen IL
Jon Kåre Løvoll Eidsdal IL
Merete Rønneberg Løvoll Eidsdal IL
Martinus Rønneberg Eidsdal IL
Terje Rebbestad Follestaddalen IL
André Dvergsdal Åmdal IL
Andris Potass Ørsta X-FIT
Janis Potass Ørsta X-FIT
David André Molnes Valder IL
Beate Soleng Team Boksa
Anders Hoddevik Team Boksa
Guro Grøtta Sandnes Team Boksa
Øyvind Sandnes Team Boksa
Trude Vasstrand Team Boksa
Yngve Alfredo Pedersen Team Boksa
Leif Olav Brandt Team Boksa
Ingunn Vestre Team Boksa
Ann-Katrin Soleng Stephansen Team Boksa
David Mertsching Team Boksa
Frank Alfred Johnson Skredestranda Trail Runners
Vebjørn Sjåstad Skredestranda Trail Runners
Linn-Beate M.Aske Ørsta
Kristin Kårstad X-Fit Ørsta
Kristoffer Valseth X-Fit Ørsta
Gro Langstøyl Ulstein X-Fit Ørsta
Asgeir Ulstein X-Fit Ørsta
Eirik Silden Måløy